Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri 0850 222 0444

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri 0850 222 0444
29 Mart 2018 tarihinde eklendi, 218 kez okundu.

Koç Grubu tarafından satın alınan ve Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Yapı Kredi, geniş şube ağı ve dijital hizmetleri  ile de dikkat çeken kuruluşlar arasında yer alır. Yapı Kredi bankası da, diğer bankalar gibi çağrı merkezi sistemine sahiptir. Yapı Kredi müşteri hizmetleri 0850 222 0444 numarasıyla müşterilerinin aramalarını karşılar. Yazının devamında Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile hangi işlemlerin yapılacağına ve sistemin nasıl çalıştığına değineceğiz.

Yapı Kredi müşteri hizmetleri 0850 222 0444, hem banka müşterilerine hem de banka müşterileri dışındaki kişilere hizmet vermek üzere planlanmış. Müşteri hizmetleri numaraları öncelikle bankanın kendi müşterilerini önceller. Yapı Kredi ise banka müşterisi olmayan kişilerin de rahatlıkla sistemden faydalanmasına imkan tanır. Bu sayede bankaya herhangi bir ürün için başvuru yapmış kişiler kolayca sonuç öğrenebilir. Bankanın verdiği hizmetler hakkında bilgi alabilir, hatta yatırım verilerine bile ulaşabilir. Banka müşterileri içinse daha fazla seçenek mevcuttur.

Yapı Kredi bankası sisteminde akıllı menü uygulamasını kullanan bankalardan biri. Yapı Kredi müşteri hizmetleri 0850 222 0444 arandığında, daha önce en çok kullanılan menüler hatırlanır. Müşterinin bütün menüyü dinleme zorunluluğunu ortadan kaldıran bu uygulama aynı zaman da vakit kazandıran bir çözümdür.

Sesli komut sistemi de bulunan menüden faydalanmak için internet bankacılığı şifresi sahibi olmak yeterli, yani banka bütün uygulamalarda aynı şifrenin kullanılmasına olanak vererek bir karışıklığın da önüne geçer. Müşteri hizmetlerinin bir diğer avantajı da ‘beni tanı’ özelliği. Kullanılan cep telefonu numarasının otomatik olarak tanıyan bir özellik vardır. Bu kadar ayrıcalıklı bir müşteri hizmetlerine sahip bankanın bu kanalı da geniş bir işlem menüsüne sahiptir.

Banka şubesi ve mobil kanallar üzerinden yapılan işlemlerin çoğu buradan gerçekleştirilebilir. Bunlar arasında örnekler vermek gerekirse para gönderme, yatırım bilgileri sorma, kredi kartı limit artırım talebi, kredi kartı başvurusu, şüpheli işlem bildirimi, hesap bilgileri sorma, internet şubesi şifre belirleme gibi işlem adımları bulunur. Banka ila yaşanan problemler de bu hat ile çözüme ulaştırılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git