Vakıfbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 0724

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 0724
23 Mart 2018 tarihinde eklendi, 184 kez okundu.

Vakıfbank müşteri hizmetleri  günün her saatinde yurt içinden bankacılık hizmetlerinden yararlanmanızı sağlar. Bankacılık işlemlerinin yapılabilmesi için müşteri numarası, kart numarası ya da TC kimlik numarasında herhangi biri ve şifre tuşlaması istenir. Ülkemizin en köklü kurumlarından biri olan Vakıfbank, şube ağı kadar tescilli müşteri hizmetleri ile de müşterilerine hizmet verir. Geniş bir şube ağı bulunan bankanın, müşteri sayısı da oldukça fazladır.

Telefon Bankacılığı İşlemleri

Vakıfbank telefon bankacılığı da geniş bir işlem yelpazesine sahiptir. 0850 222 0724 aranarak yapılacak işlemlerin başında kredi kartı işlemleri gelir. Kredi kartı ile ilgili işlemler arasında borç sorma, ödeme yapma, otomatik ödeme talimatı verme, ekstre bilgisi alma gibi basamaklar vardır. Bankacılık işlemleri de menünün bir başka seçeneğidir. Ayrıca kart şifresi, internet şifresi belirleme seçenekleri de vardır. Bu kanal ile kredi başvurusu, sigortacılık ürünleri hakkında bilgi alma seçenekleri de mevcuttur. Dileyenler internet bankacılığı ile ilgili takıldıkları konularda teknik yardımı bu numaradan alabilirler.

Vakıfbank, güvenlik aşamalarına da özen gösterir. Telefon kanalıyla işlem yapabilmek için geçilmesi gereken güvenlik adımları vardır. Bu güvenlik işlemleri tamamlanmadığı takdirde işlem yapılmaz. Ayrıca müşteri temsilcisi ile yapılan bütün görüşmeler kaydedilir. Ayrıca telefon bankacılığı aracılığıyla yapılan işlemler müşterinin talebi doğrultusunda e-posta veya faks yoluyla iletilir.

Vakıfbank’tan pos makinesi kullananlar veya bankanın üye işyeri olanlar , bu kanalı arayarak üye işyeri işlemleri menüsünden bilgi alabilirler. Böylece üye işyerlerinin kısa sürede çözüme kavuşması sağlanır.

Avrupa Standartları Seviyesinde

Vakıfbank telefon bankacılığı, Avrupa Birliği tarafından belirlenen “EN 15838 Müşteri İletişim Merkezleri Hizmet Sağlama Gereklilikleri Standardı Belgesi” sahibidir. Türkiye’de bu standartlarda hizmet veren ilk finansal kurum olma özelliğini de taşır. Bu belge personel ve müşteri odaklı olarak verilir. Yani bu belgeyi almaya hak kazanan kurumlar, müşterileri kadar, personellerine de özen gösteriyor demektir. Vakıfbank müşteri hizmetleri yenilikçi anlayışıyla hizmet vermeye devam eder.  Vakıfbank müşteri hizmetleri ile ilgili tuşlama ayrıntıları, bankanın internet sitesinde de yer alır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git