Vafıkbank Kredili Bankomat

Vafıkbank Kredili Bankomat
13 Mart 2018 tarihinde eklendi, 173 kez okundu.

Genelde ay sonuna doğru maaşın alınmasına birkaç gün kala nakit para sıkıntısı yaşanır. Alınması gereken ihtiyaçlar vardır ve bu ihtiyaçlar için nakit para kullanmak gereklidir. Bu parayı da kredi kartlarından çekmek son derece maliyetli olur. Kredi kartlarından çekilen para 100 TL bile olsa faizi dışında en az 10 TL ekstra masrafıyla beraber size son derece maliyetli gelecektir.

Bu noktada ek hesap, eksi bakiye ve eksi hesap diye belirtilen ve Vakıfbank kredili bankomat nedir diye sürekli sorulan hesap devreye girer. Kredili bankomat hesaplarının sağladığı faydalar nelerdir peki? Vakıfbank tarafından sunulan bu uygulama bize ne gibi kolaylıklar sunacaktır ya da nasıl imkânlar yaratacaktır?

Vakıfbank’ın bize sunduğu kredili bankomat 7/24 ile vadesiz mevduat hesaplarında yeteri kadar para olmasa bile, limit dâhilinde pek çok bankacılık hizmetinden faydalanmak da sunulan hizmetlerdendir. Yani bir nevi elinizin altında nakit ve hazır para olması gibi bir şeydir. Bu şekilde değerlendirmek gerekir.

Vakıfbank kredili bankomat nedir? Hesapta para olmasa bile kredili bankomat 7/24 sayesinde limitiniz el verdiği kadar para çekebileceğiniz bir uygulamadır. Havale, EFT ya da fatura ödemesi gibi bütün bankacılık işlemleri yapılabilir. Hesaba düzenli ödeme talimatı vererek doğalgaz, telefon, su, elektrik gibi otomatik fatura ödemelerini ve kira ya da taksit gibi düzenli ödemeleri tam zamanında yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Hesap eksi bakiyedeyken Vakıfbank kredili bankomat 7/24’ün bağlı olduğu hesaba herhangi bir meblağ girişi olmasıyla beraber hesap, otomatik bir şekilde krediyi kapatacaktır. Vakıfbank kredili bankomat nedir, aslında pek çok kolaylığın çıkış adresidir. Anaparayı kendi istediğiniz zamanda kapatmanız da sunulan kolaylıklardandır. Sizin tarafınızdan kullanılan kredili bankomat 7/24 uygulamasına yalnızca kullandığınız gün sayısı kadar faiz işlemektedir.

örnek olarak 100 TL kullanmanız halinde bir ay soran ödeyeceğiniz tutar toplam, 104 TL yi geçmez ayrıca yatırdığınız gün aynen paranızı tekrar kullanmaya devam edersiniz. Kredili Bankomat Faiz oranı 2,03 olarak belirlenmiştir.

Ayrıca sadece işleyen faizi ödeyebilirsiniz. Bunun dışında bir de anapara ödenmesi yapmadan kredilerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Kısacası sunulan kolaylıklar bir hayli fazladır. Asıl önemli olan bu kolaylıkları değerlendirebilmektir. Kredili bankomatlar bu konuda işinize yarayacak bir uygulamadır. Ayrıca 7/24 özelliğiyle de her an her yerde işinizi görecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git