Vadesi Bozulmayan Vadeli Hesap

Vadesi Bozulmayan Vadeli Hesap
13 Mart 2018 tarihinde eklendi, 237 kez okundu.

Para çekseniz de vadesi bozulmayan vadeli hesap birikimlerinizin her şart altında değer kazanmasını sağlar. Vadeli mevduatlarınızda vadesi gelmeden para çekmek bugüne kadar kimsenin aklına gelecek bir konu değildi. Vade gelmeden para çekilmek zorunda kalındığı zamanda tüm paranın olumsuz etkilenmesine neden olan sistem ile müşteriler kendi paralarını bile çekmeye korkar olmuştu.

Acil ihtiyaçlar için hesabın vadesini beklemeden para çekme özgürlüğü sağlayan sistem, paranın kalan kısmı için normal şartların devam etmesine olanak sağlar. Vadesi bozulmayan vadeli hesap ile vade sonuna kadar hesap açılırken anlaşılan faiz oranı işlemeye devam eder. Nakit çekme işlemi limitlerle belirlenmiş tutara kadar aralıklı olarak devam edebilir.

Hesabın açıldığı gün çalışmaya başlayan sistemde hemen ertesi gün bile para çekilebilir. Şubeye gitmeden internet bankacılığı ile de uygulanabilen sistem ile müşterilerin kafası rahat eder. Hayat karşınıza her zaman istendiği gibi çıkmaz ve acil para ihtiyaçları herkesin başına gelebilir. Bu tür durumlarda müşteri kazancını dikkate alan sistemler bankaların müşteri ile oluşturduğu sıkı bağın bir göstergesidir. Piyasa koşullarına göre en avantajlı oranlarla müşterilerin tercihine sunulan kazançlı sistem ile para çekilme işleminden sonra kalan para gelir elde etmeye devam eder.

Farklı rakamlara göre farklı seçenekler sunan e-vadeli hesapta koşulları müşteri belirler. Müşterileri internet bankacılığına teşvik etmek amacıyla pek çok işlem bu şekilde ücretsiz olarak yapılır. İnternet bankacılığı borsa, hisse senedi, bono, tahvil ve repo gibi yatırım araçları için de kolay kullanım seçenekleri sunar.

İstenildiği zaman para çekip para yatırılma özelliği ile en karlı yatırım olan vadesi bozulmayan vadeli hesap 7/24 bankacılık hizmeti sunan İnternet Bankacılığından da takip edilebilir. E-Vadeli hesabın farklı ve esnek vade seçenekleri müşterinin tercihleri dikkate alınarak özel olarak hazırlanır.

İnternet bankacılığı sayesinde her geçen gün kolaylaşan bankacılık işlemleri, kullanıcıların beğenisini kazanacak yeni uygulamalarla her zaman müşterileri ile yakın ve sıcak bir bağ kurmak için çaba sarf eder. Şubelerden açılan vadeli mevduat hesapları vadenin bitiminde e-hesaba dönüştürülebilir. Vadesi bozulmayan hesap hizmetini hemen hemen her bankanın İnternet bankacılığı kanalı ile bulmanız mümkündür. Bankalar sundukları yenilikçi hizmetlerle ve dünyayı takip eden uygulamalarla son derece güvenli işlemlerin yapılabilmesine olanak sağlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git