QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 0900

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 0900
28 Mart 2018 tarihinde eklendi, 244 kez okundu.

Önceleri sadece Finansbank olarak hizmet verirken geçtiğimiz yıllarda QNB Finansbank olarak değişiklik gösteren banka, çağrı merkeziyle de dikkatleri üzerine çekiyor. QNB Finansbank 0850 222 0900 numarasını kullanır. Bankanın müşteri hizmetlerini kullanarak hangi işlemleri yapabileceğinizi ve hayatınızı nasıl kolaylaştırılacağını yazının devamında anlatacağız. Böylelikle müşteri hizmetleri aracılığıyla yapabileceğiniz işlemler konusunda daha geniş bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinin ana amacı, banka müşterilerinin şubeye gitmelerine gerek kalmadan işlemlerini yapabilmeleridir. Hem müşteriler hem de banka için büyük avantajlar sunan bu iletişim kanalının en önemli özelliği ise, işlemlerin yapılabilmesi için bir telefonun yeterli olması.

Bankanın çağrı merkezi hizmetleri için sesli yanıt sistemi ve müşteri temsilcilerini kullanır. Sesli yanıt sistemi, arayan müşterinin ihtiyaçlarını tahmin ederek ona özel seçenekler sunar. Böylece bütün menünün dinlenme zorunluluğu ortadan kalkar. Müşteri hizmetleri ile yapılabilecek onlarca işlemin yanında, anında kredi kullandırma özelliği de bulunur. Bunun dışında kredi kartı başvurusu, fatura ödeme gibi standart işlemlerin tamamı bu sistem üzerinden gerçekleşir. Buradan otomatik ödeme talimatı verip, ilerleyen zamanlarda fatura ödeme derdinden kurtulabilirsiniz.

Sesli yanıt sistemi geniş bir menü ile donatılmışken, müşteri temsilcisine bağlanarak da işlem yapmak mümkündür. Sesli yanıt sisteminin yeterli gelmediği durumlarda, çağrı merkezi temsilcileri bütün açıkları kapatır. Müşteri hizmetleri ile işlem yapmak birçok açıdan daha hızlıdır. En önemli noktası banka şubelerinin hizmet vermediği bütün saatlerde müşteri hizmetlerinin açık olmasıdır.

Ödüllü Çağrı Merkezi

Çağrı merkezleri belirli kuruluşlar tarafından incelemeye tutulurlar. Müşterilerine verdikleri hizmet üzerinden yapılan değerlendirmeler sonucunda değerlendirme sonucu ortaya çıkar. 2011 yılında da QNB Finansbank müşteri hizmetleri 0850 222 0900 numarası ‘En İyi Çağrı Merkezi’ ödülüne layık görüldü.

QNB Finasbank’ın hizmetleri bununla da sınırlı değil. Ülkemizde ilk dijital bankacılık uygulamasını başlatan banka, Enpara adını verdiği yeni bankacılık anlayışıyla çığır açmaya devam etmekte. Enpara, müşterilerine sunduğu avantajlar kadar, şubesiz bir banka olduğu için ürün ve hizmetlerden ücret almamasıyla bilinir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git