Öğrenciler İçin Kredi İmkanları

Öğrenciler İçin Kredi İmkanları
14 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 246 kez okundu.

Gençlik yıllarının belki de en heyecanlı ve en farklı dönemi üniversite eğitiminin başladığı ve devam ettiği dönemdir. Bu dönemde bir birey olarak genç kişi sahip olduğu imkanları doğru bir şekilde kullanmayı ve ayakları üzerinde durmayı öğrenir, hayatını yönlendirecek olan kararları vererek geleceğe doğru ilerler. Bu süreç pek tabii ki her zaman kolay olmaz ve öğrenciler sıklıkla çeşitli ekonomik zorluklarla karşılaşırlar. Öyle ya, mutfaktan makarna eksik olmaz, ders kitapları fotokopilenerek alınır, bir bez dolap ve bir yatakla oda mimarisi yaratılır. Pek tabii ki bunlar renkli ve güzel zamanlardır. Ancak ekonomik şartların eğitim hayatında gerekli olduğu hallerde doğal olarak öğrenciler bu ihtiyaçlarını karşılamak için de çeşitli yollar ararlar. Bu yollardan birisi de bankaların öğrencilere özel olarak sundukları kredilerdir.

Bankalar, öğrencilere özel kredi imkanlarında faiz oranlarını ve kredi miktarlarını öğrencilerin bütçelerine göre ayarlayarak onlara büyük kolaylıklar sağlarlar. Böylelikle öğrenciler de ihtiyaçları olan nakdi olanakları rahatlıkla kullanırken, rahat rahat da geri ödeme fırsatına sahip olurlar. Biz bu yazımızda kredi kullanmak isteyen öğrenciler için hangi bankaların öğrenci kredisi verdiğini açıklayacağız. Böylelikle bu bankalara kredi başvurusu yapmak suretiyle ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

ÖĞRENCİYE KREDİ VEREN BANKALAR

ING BANK: Türkiye’de bankacılık sektörünün güçlü isimlerinden birisi olan ING Bank, öğrencilere özel olarak sunduğu kredi olanakları ile dikkat çekmekte. Bu kapsamda 5 bin TL’ye kadar %1.84 faiz oranı ile kredi sağlayan ING Bank’tan kredi almak için başvurunuzu gerçekleştirebilir ve eğitim masraflarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Üstelik banka 48 aya kadar vade seçenekleri ile geri ödemeyi büyük ölçüde kolaylaştırarak öğrencilere destek olmaktadır.

DENİZBANK: Özel sektör bankacılık grubunda yer alan Denizbank’ın öğrencilere özel kredi imkanından faydalanarak eğitim, kırtasiye ve dershane gibi çeşitli masraflarınızı karşılayabilir, 48 aya kadar uzatılabilen vade seçenekleri ile ödemeleriniz kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer kredi başvurunuz için yeterli bir geliriniz yoksa bankanın şubelerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ödeme imkanlarınızdan yola çıkarak kredi başvurunuzu şekillendirebilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Banka başvurunuzu kısa bir süre içinde değerlendirerek hesabınıza kredinizi aktaracaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git