Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar
13 Mart 2018 tarihinde eklendi, 159 kez okundu.

Günümüz koşullarında bankalara duyulan ihtiyaç her geçen gün çok daha fazla artarak büyümektedir. Bankalar ise bu durumu fırsat bilerek birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor. Kampanyaların en başında belli bir limit kapsamında kefilsiz kredi verme yetkisinin de kullanılarak işlem yapılabilir.

5,000 TL, 10,000 TL ya da 15,000 TL limite kadar kefilsiz kredi veren bankalar, bu gibi kredilerde özellikle bir de kredi kullanacak olan bireyin kredi puanı yüksekse bu limitler 25,000 TL seviyeye kadar yükselebilir. Bu bankalardan ilk olanı yani en çok tercih edilenler arasında yer alanı Denizbank olarak belirtilebilir. Ancak ülkemiz kapsamında faaliyet gösteren bankaların pek çoğu bu uygulamayı gerçekleştirebiliyor.

Denizbank için kefilsiz kredi almak son derece kolay aslında. ‘Kredim’ yazarak bir boşluk bırakmalı ve TC kimlik numaranızı eklemelisiniz Daha sonrasında 3280’e mesaj atmalısınız. Bu mesajdan sonra cep telefonunuza iletilen ‘kredi onayı’ ile beraber yalnızca kimliğinizle bankaya gidebilir ve hem belgesiz hem de kefilsiz kredi alabilirsiniz. Kefilsiz kredi veren bankalar arasında yer alan bir diğer banka da Finansbank olarak belirtilir. Telefonunuzun mesaj bölümüne TC kimlik numaranızı yazarak 5030’a mesaj atabilirsiniz. Bu mesaj sonrasında size iletilen kredi onayı sonrasında gelir belgeli ya da gelir belgesiz ancak mutlaka kefilsiz bir kredi almanız mümkün olacaktır.

Garanti bankası da yine kefilsiz kredi verenler arasındadır. Telefonunuzun mesaj bölümüne ‘kredi’ yazmalı ve daha sonrada TC kimlik numaranızı eklemelisiniz. Bu mesajı 3340’a göndererek daha sonrasında size gelecek mesajı kaybetmemelisiniz. İletilen kredi onayı sonrasında tıpkı diğer bankalarda olduğu gibi kefilsiz bir şekilde kredi alabilirsiniz. Kefilsiz kredi veren bankalar arasında yer alan diğer bankalar ise oldukça fazla sayıdadır.

Bu bankaların tamamı elbette ki ülkemiz sınırları içerisinde faaliyet göstermektedir. Bu bankalar arasında TEB bankası, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası Şekerbank, ING Bank, Akbank, Fiba Bank, Halkbank ve Vakıfbank gibi bankalar mevcuttur. Ayrıca bir diğer önemli konu ise, devlet bankalarından istenen kredilerde bazı durumlarda kefil olması gerekebiliyor. Bunu talep edebilen devlet bankalarının başında Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası gelmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git