İş Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 724 0724

İş Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 724 0724
29 Mart 2018 tarihinde eklendi, 191 kez okundu.

Avrupa Birliği standartları belgesine sahip olan İş Bankası müşteri hizmetleri numarası 0850 724 07 24. “EN 15838 : 2009 – Müşteri İletişim Merkezleri Hizmet Temini İçin Gereklilikler Standardı Belgesi’’ sahibi olan çağrı merkezi, günün her saati açık bir banka şubesi gibi. İş Bankası müşteri hizmetleri 0850 724 07 24 yoğunluklu olarak kendi müşterilerine veya bankanın müşterisi olmak isteyenlere hizmet verir.

0850 724 07 24 arandıktan sonra banka müşterileri işlem yapmak için güvenlik adımını geçmek zorundadır. Bu güvenlik adımları ise kart veya kredi kartı numarası ile bunların şifreleridir. Seçim yapılacak işleme göre değişir. Bu bilgiler yoksa müşteri numarası ve şifresi de sisteme girmek için yeterlidir. İşlem kısıtlamaları, müşterinin girdiği bilgilere göre değişiklik gösterir. Bütün işlemleri yapabilmek için müşteri şifresi bilgisinin olması zorunludur. Müşteri şifresi bankamatikler ve telefon bankacılığı ile alınabilir.

Sesli yanıt sistemi ve müşteri temsilcisi seçenekleriyle hizmet veren telefon bankacılığı uygulaması, ihtiyaca yönelik bütün işlemleri çatısında toplamıştır. Kredi kartı ekstre ve bakiye sorma işlemi yapılabilir. İş Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 07 24 numarasının bir farkı, Anadolu Sigorta hasar hattı olarak da hizmet vermesidir. Hesap bakiyeleri ve hareketleri öğrenilebilir. Bu hesaplardan kredi kartına ödeme yapılabilir. İnternet ve mobil bankacılık blokelerini kaldırmak için telefon bankacılığı kullanılabilir.

Para gönderme işlemleri de bu kanal ile kolaylıkla gerçekleştirilir. Eğer bütün bunları sesli yanıt sistemi üzerinden yapmakta zorlanıyorsanız, temsilciye bağlanarak hata yapmadan dilediğiniz bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yatırımlarınızı ve yatırım araçlarının durumunu da bu kanal ile rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

İş Bankası ülkemizin en eski kuruluşlarından biridir. Bu nedenle yoğun bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Bu kitleye en doğru şekilde hizmet vermek içinse, hem mobil hem de telefon bankacılığı hizmetleri konusunda özenli davranan banka, müşterilerinin mağdur olmalarını da engellemek için çalışmalar yapar. Bütün işlemler kayıt altında tutularak, ilerde yaşanabilecek bir uyuşmazlık durumunun çözümünü kolaylaştırır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git