İş Bankası Ek Hesap

İş Bankası Ek Hesap
13 Mart 2018 tarihinde eklendi, 179 kez okundu.

Maaşınız yattı ve üzerinden birkaç gün geçtikten sonra ne yazık ki hesabınızda paranız kalmadı. Kimseye giderek para istemek zorunda olmadığınızı bilmek oldukça güzel bir duygudur. İş bankası ek hesap imkânı sayesinde acil ihtiyaçlarınızda ya da ayın diğer bir kısmını bitirmek için yeterli paraya sahip olabilmektesiniz.

Günün her saatinde ATM’lerden parayı çekebilme, havale ve eft işlemlerinizi gerçekleştirebilme imkânına sahip olmaktasınız. Ayrıca ayın sonuna denk gelen faturalarınız için ek hesapta bulunan paraları kullanarak problem yaşamaktan da kurtulmaktasınız. Ek hesapta bir nevi banka kredisi statüsünde olduğu için, ek hesap talebinde bulunmakta olan kişilerin öncelikle kredi notları incelenmekte olup, sonuçlar müşterilere bildirilmektedir.

Belirlenen limitlerde hazırlanmakta olan para hesaba yatırıldıktan sonra kullanıma hazır halde beklemektedir.  Kullanılan iş bankası ek hesap tan kullanılan paraları geri yatırmak istediğinizde bankaya giderek ödeme yapmanıza da gerek yoktur. Hesabınıza para yattığı anda ek hesapta kullandığınız limit kadar para çekilerek ek hesap sahip olduğu limite getirilmektedir.

Kullanmış olduğunuz paranın faizi ise kullanmış olduğunuz gün sayısına göre hesaplanmakta olup, buda oldukça düşük bir meblağa denk gelmektedir. İş Bankası ek hesap faiz oranı 2.03 olarak belirlenmiştir. örnek olarak 1.000  TL kullanmanız halinde bir ay sonra ödeyeceğimiz tutar toplam 1030 TL yi geçmez hatta erken ödemeniz halinde bu tutar dahada düşer. Bu şahane imkân sayesinde arkadaşlarınıza ya da yeniden bankalara gitmeye gerek kalmadan sadece kendi hesabınızdan para çekerek tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmektesiniz.  Bu hesaba sahip olabilmek için yapılacak olan tek şey size en yakın iş bankası şubesine giderek başvuru yapmaktır.

Yapılan başvurular gerekli incelemelerden geçtikten sonra sizlere bilgi verilerek hesabınız hemen kullanıma açılmaktadır. İş bankası ek hesap hizmetinden uzun yıllardır faydalanmakta olan kişiler hesaplarında her an para olmasından ve ani durumlar karşısında çaresiz kalmadıklarından dolayı oldukça mutlu olmaktalar. Yılların bankası iş bankasının bu özel hizmet gibi müşterilerine sunmuş olduğu sayısız kolaylıklar bulunmaktadır.

Bu hizmetler sayesinde ödenmeyen fatura, kira, aidat, okul eksikleri ve sürpriz gelişen harcamalar sorunsuzca halledilmektedir. Sizlerde ay içerisinde hesabında parası kalmayanlardansanız yapacağınız tek şey iş bank şubelerine gitmektir. Sonrasında tüm ay boyunca hiç parasız kalmadan rahatlıkla her türlü harcamalarınızı yapabilmektesiniz. Daha fazla geç kalmadan harekete geçin ve başvurularınızı yapın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git