İNG Bank Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 600

İNG Bank Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 600
23 Mart 2018 tarihinde eklendi, 227 kez okundu.

2017 yılında İNG grubunun, ülkemizde hizmet veren Oyak Bank’ı satın almasıyla ülkemizde faaliyet gösteren bankalardan biri olan İNG Bank, dünya çapında hizmet veren bir bankadır. Banka Hollanda kökenlidir. İNG Bank müşterilerine şube, dijital kanallar ve sesli yanıt sistemi aracılıklarıyla hizmet verir. İNG Bank 0850 220 0 600 numarasını kullanır.

İNG Bank müşteri hizmetleri bir şube kadar işlevseldir. Banka müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda günün her saati hizmet verir. Müşteri hizmetleri bireysel ve kurumsal müşteriler için ayrı ayrı departmanlar da işlem yapar. Böylece işlemler sırasında karışıklık yaşanmasının önüne geçer. Bankanın müşteri hizmetleri arandıktan sonra yapılabilecek işlemler oldukça fazladır.

Telefon bankacılığını kullanmak için banka öncelikle kullanıcı kodu ve şifre ister. Bu şifre telefon bankacılığı kanalıyla ve şube aracılığıyla alınabilir. Ardından kredi kartı işlemleri, kredi işlemleri, hesap işlemleri ve yatırım işlemleri gerçekleştirilebilir. Kredi kartı işlemleri arasında limit sorma, borç öğrenme, limit arttırım talebi, borç ödeme vardır. Ayrıca müşteri bankaya ait herhangi bir kartını kaybetmiş veya çaldırmış ise kartın kapatma işlemini bu kanal ile yapabilir.

Yapılabilecek işlemler bununla da sınırlı kalmaz. Bankanın belirlediği limitler dahilinde para transferleri de müşteri hizmetleri kanalıyla yapılabilir. Havale, EFT ve yatırım hesaplarına para aktarma, turuncu hesap açma gibi işlemler yapılabilir. Bunların dışında güvenlik işlemleri, talimat verme, talimatları kontrol etme gibi seçenekler de vardır. Unutmamak gerekir ki, kurumsal ve bireysel işlemler birbirlerinden farklılık gösterirler. Bu nedenle kurumsal numaradan bağlananlar bireysel işlemleri gerçekleştiremez.

Müşteri hizmetlerinin en büyük avantajı, bankaya gitme zorunluluğunu ortadan kaldırmasıdır. Sesli yanıt sistemi ile gerçekleştirilecek işlemler günün her saatinde yapılabilir. Buna bağlı olarak zamandan tasarruf sağlar ve hareket özgürlüğünü kısıtlamaz. Böylece bankacılık işlemleri aksamadan gerçekleştirilmiş olur. 0850 222 0 600 numarasıyla, müşterileri nerede olursa olsun hizmet vermeye devam eder. Kesintisiz bankacılık hizmeti sunan İNG Bank, müşteri dostu yaklaşımıyla her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden kuruluşlardan biridir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git