Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri 444 0 333

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri 444 0 333
28 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 309 kez okundu.

Ülkemizin ödüllü çağrı merkezine sahip bankalarından biri olan Garanti Bankası, müşteri hizmetleri konusunda da bankacılık sektöründe adından sıkça söz ettiren kuruluşlardan biri. Çözüm odaklı yapısıyla yurt içi ve yurt dışı değerlendirmelerden olumlu sonuçlar alan 444 0 333 numarasından hizmet verir. Çağrı merkezi neredeyse kurulduğu günden bu yana aynı numarayı kullanır.

Alo Garanti Olarak Biliniyor

Müşteri hizmetleri banka tarafından Alo Garanti olarak adlandırılır. Bu bankanın yurt içi aramalarını kabul ettiği aramadır. Yurt dışından arama yapmak isteyen müşteriler ise +90 212 444 0 333 ya da 0 850 222 0 333 numaralarını kullanabilir. Ses tanıma sistemi kullanan Alo Garanti, işlem güvenliğini düşünmeden banka ile ilgili bütün ihtiyaçların karşılanmasını sağlar. Müşteri daha önce sesini sisteme kaydettiği durumlarda, Alo Garanti bunu otomatik olarak tanır ve daha sonraki görüşmede güvenlik adımı olarak kullanır.

Alo Garanti farklı seçenekler sunar. Mesela yeni alınan kredi ya da banka kartının şifresini buradan kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Şifre almak için uzun uzun tuşlama yapmak yerine şifre almak istediğinizi söylediğinizde, bütün adımlar geçilir ve şifre kısmına gelinir. Sesli yönlendirme olarak tanımlanan bu biçim sadece şifre için değil neye ihtiyacınız varsa onu söylemenize imkan sağlar.

Müşteri temsilcisine aktarıldığınız durumlarda dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Bankalar öncelikli olarak güvenlik gereği müşterilerinden doğum tarihi ve anne kızlık soyadından yer alan harflerden birkaçını söylemelerini ister. Bunun dışında anne kızlık soyadının tamamımı ve kart şifrelerini kesinlikle sormazlar. Garanti Bankası da aynı sistemi kullanan bankalardandır.

Bütün bu basamaklardan önce, müşteri hizmetlerinin ayrıcalıklı hizmet verdiği kısım kayıp, çalıntı kartlar ve şüpheli işlemler ile ilgili olan bölümdür. Kartınız kaybolmuş veya çalınmış ise beklemeye gerek kalmadan müşteri temsilcisine bağlanarak, son yapılan işlemleri kontrol ettikten sonra, kartın kapatması yapılır. Bu adımdan sonra herhangi bir kartı kullanamaz. Böylece kartlarınız ve hesabınız güvence altına alınır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git