Ev Hanımlarına Kredi Çıkmasının Yolu

Ev Hanımlarına Kredi Çıkmasının Yolu
16 Mart 2018 tarihinde eklendi, 324 kez okundu.

Kredi başvurusu yapıldığından banka kişinin finansal geçmişi ve gelir durumunu birlikte değerlendirir en hanımından kastımız işi olmayan sigortalı bir işte çalışmayan gelir beyanından bulunması mümkün olmayanların durumu hakkında bir kaç öneri vereceğiz.

İşi olmayan kişinin daha önce bankadan kredi kredi kartı gibi hizmetleri hiç kullanmamış olanların finansal geçmiş veya alışkanlıkların tespiti bankalar tarafından yapılması pekte mümkün olmuyor. Çünkü bu tür kişilerin kredi notu oluşmamış oluyor, kredi  notu da kredi başvurularından en belirgin etken olduğuna göre kredi çıkması veya başvurusunun kabul edilmesi pekte beklenmez.

Öncelikle varsa bankaya bir ipotek teminat göstermek mesela ev araba veya arsa teminat göstermek suretiyle kredi başvurusu olumlu sonuçlanabilir ipotekli kredi dediğimiz şekilde kullanılması ve kredi çekilmesi mümkün.

Ev Hanımı Kredisi

Aslında böyle bir kredi paketi yok ev hanımlarına özel geliştirilmiş bankacılık hizmet demeti yok sadece bireysel emeklilik konusundan ev hanımlarına özel planlar sunulur. Tabi bu ev hanımlarının kredi alamayacağı anlamına gelmez Öncelikle kredi kullanmak isteyen ev hanımları kendilerini bankacılık sitemine sokmaları lazım.

Peki bankadan açılan vadesiz hesaplar verilen otomatik ödeme talimatları etki eder mi derseniz çokta etmez size kredi çıkmasını sağlayacak bir yolu açması çokta mümkün değil. Ancak Bankada bir vadeli hesabınız, yatırım hesabınız var ise bunu hesabınızın olduğu bankadan başvurmak şartı ile küçük tutarda kredi çıkabilir.  Haaa.. bankada vadelide büyük paralar varsa 50 Bin 100 Bin gibi 🙂  muhtemelen krediniz çıkar.

Ev Hanımlarına Hemen Kredi Veren Banka

İşi veya geliri olamayanların kredi alması hiçte kolay değil hele hele ev hanımları gibi finansal sisteme hiç bulaşmamış kişilerin bankadan kredi alması pekte kolay değil tabi yukarıda da izah ettik teminat verilmesi halinde pekala mümkün olmakla birlikte diğer durumlarda kredi verecek banka direk yok diyebiliriz. O yüzden bir şekilde bankacılık sitemine dahil olmalı ve kişi kredi notunun oluşmasını beklemek gerekiyor.

Ev Hanımlarına Kesin Kredi Yolu

Şimdiye kadar hiç bir banka ile işiniz olmadı, işiniz de yok sigortalı gösterme maaş bordosu sunma olanağınız yok ise  yapmanız gereken bir adet kredi kartı edinme yoluna gitmeniz gerekir. Aklınızda bulunsun daha önce sürekli kredi başvurusu yapıp sürekli ret alıyorsanız  yaklaşık bir ay kadar bekleyin ve akabinde bir kredi kartı başvurusu yapın. Özellikle Akbank, Denizbank, ING Bank gibi özel bankalardan kredi kartı başvurusu yapın ama sadece birinden yapın  muhtemel kart başvurunuz onaylanacaktır ve size 750 TL limitli bir kart göndereceklerdir. buna emin olun.

Burada yapmanız gereken gelen kredi kartınızı üç dönem harcama yapıp bu sürede ödemeleri kesinlikle aksatmadan yapın  kredi kartı en kolay kredi notunu yükselten araçtır aynı zamanda en kolay kredi notunu da öldürür aksamaya düşmesi halinde kredi notunu da öldürmede üstüne yoktur.

Sabırlı olun ve üç ay düzenli harcayın ve aylık oluşan borcun tamamını ödeyin dördüncü ayda bir kredi başvurusu oluşturun inanın onaylanacaktır. En azından on onbeşbin gibi bir tutar da kredi almanızın önü açılmış olacaktır. Bu arada bu ilk üç aylık süreçte kesinlik ne kartı aldığınız banka neden başka bankadan kredi başvurusu yapmayın..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git