Denizbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 0800

Denizbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 0800
22 Mart 2018 tarihinde eklendi, 163 kez okundu.

Denizbank, telefon bankacılığı işlemleriyle de müşterilerinin daha hızlı işlem yapmasını sağlayan bankalardan biridir. Bazen şubeye gitmeye vakit olmaz ya da yapılacak işlem şube saatleri dışında olabilir. Bu nedenle internet bankacılığının yanında telefon bankacılığı da seçeneklerden biri olarak sunulur. Denizbank 0 850 222 08 00 numaralı hattıyla neredeyse bir banka şubesi gibi hizmet verir. İşlemler iki şekilde yapılır. Birincisi sesli yanıt sistemi üzerinden yapılan işlemlerdir, ikincisi ise müşteri temsilcisine bağlanarak yapılan işlemlerdir.

Sesli Yanıt Sistemi İle Yapılacak İşlemler

Sesli yanıt sistemi üzerinden kredi kartı işlemleri yapılabilir. Bu işlemler arasında kredi kartı borç ve limit bilgilerini öğrenme, kart borcu ödeme, diğer kartlar hakkında bilgi almak vardır. Ayrıca vadeli, vadesiz ve yatırım hesaplarının bakiyeleri ile ilgili bilgi alınabilir. Kayıp çalıntı kart bildirimi, Denizbank mobil bankacılık kanalları hakkında bilgi alma, şifre ve başvuru işlemleri de gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda bu kanal aracılığıyla kredi başvurusu da yapılabilir.

Müşteri Temsilcisine Bağlanarak Yapılabilecek İşlemler

0 850 222 08 00 nolu hat, aynı zamanda müşteri temsilcileri vasıtasıyla da işlem yapar. Müşteri temsilcisine bağlanmadan yapılan bütün işlemelerin, temsilci aracılığıyla da yapılma imkanı vardır. Hesap ve kart bilgileri, para aktarma, bilgi sorma, internet bankacılığı şifre belirleme, kayıp kart bildirimi ve şüpheli işlem bildirimi bu kanallar ile yapılır. Kredi kartı başvurusu ve limit artışı talepleri ile kredi başvurusu yapılabilir.

Denizbank telefon bankacılığına ulaşmak için banka müşterisi olmak dışında herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. Bunun için Denizbank müşteri hizmetlerini numarasını aramak yeterlidir. Eğer müşteri banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından müşteri hizmetlerini ararsa, sadece kart şifresini tuşlayarak sisteme girebilir. Denizbank’ın bu konuda sağladığı bir ayrıcalık da, sesli imzadır. Sesli imza, şifre yerine sesinizi kullanma imkanı tanır. Herkesin sesi kendine özeldir ve taklit edilmesi oldukça zordur. Sesli imza oluşturmak için, bankanın arama sırasında söylenmesini istediği cümle üç kere tekrar edilir. Böylece kayıt tamamlanmış olur. Daha sonraki aramalarda şifre tuşlamak yerine sesli imzayı kullanmak yeterlidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git