Burgan Bank Dijital Kredi

Burgan Bank Dijital Kredi
27 Mart 2018 tarihinde eklendi, 178 kez okundu.

Artık her şey dijital ortamlar üzerinden yürütülüyor. İnsanlar dijital ortamlardan alışveriş yapıyor, birbirleri ile tanışıyor ya da kredi kullanıyor. Bankacılık işlemlerinin dijital ortamlara taşınması aslında binlerce kişiyi rahatlattı. Çünkü şubelerde oluşan yoğunluklar işlemlerin büyük ölçüde beklemesine sebep olmaktaydı. İnsan gücünün teknolojiye aktarılması belki en çok bankacılık işlemlerinin hızlanmasını sağladı. Eskiden kredi çekmek için haftalarda beklemek zorunda kalan banka müşterileri şimdilerde birkaç saat içinde hatta birkaç dakika içinde kredi kullanabiliyorlar. Bankaların geliştirdikleri bu uygulama sayesinde milyonlarca kişi dijital krediler sayesinde nakit ihtiyaçlarını karşıladı. Üstelik onay sürecini bekleme derdine de son verildi.

Çünkü dijital kredilerde başvuru onay süreci dakikalar sürüyor. Başvurusu onaylanan müşteri de kredisini kendisi hesabına aktarıyor. Dijital kredi veren bankalar arasına Burgan Bank da giriş yaptı. Burgan bank dijital kredi ürünü sayesinde her gün yüzlerce müşterisine kredi desteği sağlıyor. Müşteriler bu kredi sayesinde acil ihtiyaçlarını giderebiliyor.

Minimum 12 Ay Maksimum 48 Ay Vade

Kredilerin 48 aya kadar vade yapılabilmesi banka müşterilerini çok memnun etti. Çünkü yüklü kredilerde bu vade seçeneği müşterilerin geri ödemelerini oldukça rahatlattı. Burgan Bank kredisi için de bu vade seçeneği geçerli. Ancak bu Burgan bank dijital kredi ürününde vade arttıkça faiz de artış göstermekte. Yani bu üründe faiz tamamen vadeye endekslenmiş durumda. Hal böyle olunca müşteriler kredilerini çok fazla vade yapmaktan kaçınabilmekteler. Ayrıca Burgan Bank’ın bu ürününde minimum 12 ay vade uygulanabiliyor. Yani müşteriler dijital kredileri için minimum 12 maksimum 48 ay vade uygulayabiliyorlar.

Örneklendirmek gerekir ise 10 bin TL 12 ay vadede kullanılır ise faiz oranı yüzde 1,45, 18 ayda kullanılır ise faiz 1,65, 24 ayda kullanılır ise faiz oranı 1,65, 36 ay ya da 48 ayda kullanılır ise de faiz oranı 1,59 olmaktadır. Bu noktada en iyi faiz oranından yararlanmak isteyen kişiler kredilerini 1 yıl içinde geri ödemek zorundadır. Ayrıca faiz revizelerinde faiz indirimi almak da mümkündür. Ayrıca bu kredide BSMV ve KKDF oranları da alınmaktadır.

Yalnızca İnternet Şubesi

Burgan bank dijital kredi ürününe Burgan Bank internet bankacılığından başvuru sağlanabiliyor. Kredi başvurusu adımından dijital kredi seçilerek başvuru sağlamak mümkün. Aynı gün içinde sonuçlanan dijital kredi eğer olumlu olur ise müşteriler bu krediyi anında hesabına aktarabiliyorlar. Şubeye gitme derdi böylelikle sonuçlanmış oluyor. Ancak hali hazırda Burgan Bank müşterisi olmayan ancak bu krediden faydalanmak isteyenlere de güzel bir haber var. Çünkü Burgan Bank’ın aktif satış temsilcileri sizlerin yanınıza gelerek müşteri kaydınızı gerçekleştiriyor. Bunun için Burgan Bank’ın telefon şubesini aramak ve randevu almak yeterli. Böylelikle hiç müşterisi olmasanız bile birkaç gün içinde Burgan Bank portföyüne katılabiliyorsunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git