Aktif Bank N Kolay Kredi

Aktif Bank N Kolay Kredi
30 Mart 2018 tarihinde eklendi, 234 kez okundu.

Şubesiz bankacılık anlayışıyla hizmet veren Aktifbank’ın kredi hizmeti olan N Kolay kredi, başvuru ve kullanım kolaylığıyla bilinir. N Kolay krediye başvuru yapmak sadece birkaç dakika sürer. Başvuru ise internet üzerinden yapılır. Bankanın emekliler için sunduğu avantajlı krediler yanında, çalışanlar için de kredi imkanları vardır. Ayrıca bankada kredi hesabı olan müşterilerin kullandıkları vadesiz hesaptan yapılan işlemler ücretsizidir. Bu hesabın hesap işletim ücreti de yoktur.

Başvuru Aşamaları

Bu kredinin başvuru aşamaları oldukça basittir. Öncelikle internet sitesi üzerinde yer alan formda istenilen bilgiler doldurulur. Banka değerlendirmeyi hızlıca yaparak sonucu hemen müşteriye iletir. Eğer başvuru onaylanırsa, müşterinin hesabı olması durumunda para anında hesaba geçer. Başvuru yapan kişinin bankada hesabı yok ise, öncelikle bankacılık sözleşmesinin kişiye ulaşması gerekir. Bu sözleşme kurye tarafından getirilir ve imzalandıktan sonra tekrar bankaya teslim edilir. Formların işleme girmesinin ardından müşterinin hesabı oluşur. Formla birlikte banka kartı teslimatı da yapılır. Daha sonra onaylanan kredi müşterinin hesabına geçer. N Kolay kredi kullanımı bu kadar basittir.

Ödeme Kanalları

Ödemeler için öncelikle müşterinin sahip olduğu Aktifbank hesabına, bir başka bankadan EFT yapılabilir. Bunun dışında ödemeler için PTT şubeleri ve Pttmatikler kullanılabilir. Ayrıca Akbank ve Vakıfbank ATM’leri de ödeme yapılabilecek diğer kanallardır.

Bu kredinin en önemli özelliği, kredi notunun öncelikli kriter olmamasıdır. Böylece düşük kredi notu sorunu ortadan kalkmış olur. Kredi limiti 30.000 TL’dir. Vade ise en fazla 48 ay olarak belirlenmiştir.

İhtiyaç kredisi yanında N Kolay kredi için taşıt ve alışveriş kredisi seçenekleri de mevcuttur. En Kolay taşıt kedisi 48 ay vade ile kullanılabilir. Banka en fazla yedi yaşına kadar olan araçlar için kredi verir. Kullanım aracın alınacağı anlaşmalı bayilerde gerçekleşir. Kredi onaylanır onaylanmaz kredi kullanımına geçilir.

Online tüketici finansmanı olarak da bilinen alışveriş kredisi, anlaşmalı mağazalardan yapılacak alışverişler sırasında başvurusu yapılan bir kredidir. Minimum 500 TL, maksimum 30.000 TL sınırlaması vardır. Kredi sözleşmeleri mağazada hazır bulunur ve kredinin onaylanmasının ardından ürünlerin satışı aşamasında bu miktar kullanılır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git