Aidatsız Kredi Kartı Almak

Aidatsız Kredi Kartı Almak
14 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 238 kez okundu.

Tüketiciler, ihtiyaçları olan finansal yönetim ve finansal kredilendirme araçlarını kullanırken ekstra ödemelerden kaçınmayı tercih ederler. Çünkü hali hazırda kullanılan araçlar sebebiyle ödedikleri bir faiz borcu vardır ve ekstra bir ödeme ile kredilendirmenin maliyetinin artması istenmez. İşte bu durumlarda da bankaların sağladıkları aidatsız kredi kartlarından faydalanılabilmektedir.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından belirlenen standartlar gereği, tüketicilere kredi kartı kullandıran tüm bankalar, sundukları kredi kartı kataloglarında aidatsız bir alternatife yer vermek zorunda. Çünkü günümüzde internet alışverişleri ve çeşitli finansal özellikleri ile kredi kartları herkesin ihtiyacı olan bankacılık ürünleridir. Bu uygulama sayesinde de aidatsız kredi kartı kullanabilmek mümkün oluyor.

Bankaların aidatsız olarak tanımladıkları kredi kartları genel olarak, diğer kredi kartlarına kıyasla özelliksiz oluyorlar. Çeşitli avantajlar yönünden daha eksik olan bu kredi kartlarında taksitlendirme, nakit avans kullanabilme ve temassız ödeme imkanları sabit olarak bulunuyor. Bu anlamda eğer siz de bu temel özellikler benim için yeterli ve ekstra bir ödeme yapmak istemiyorum diyorsanız, aidatsız kredi kartı veren bankalara başvuru yaparak kredi kartı kullanmaya başlayabilirsiniz.

AİDATSIZ KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

ENPARA.COM: QNB Finansbank’ın geçtiğimiz yıllarda aktif hale getirerek müşteri portföyünü kısa sürede genişlettiği mobil bankacılık kolu Enpara.com’dan kredi kartı aldığınız zaman herhangi bir yıllık aidat ödemez, üstelik yıllık olarak 100 TL size aidat ödenmesini sağlayabilirsiniz. Enpara Kredi Kartı kullanıcıları bankanın kredi kartının bir yıllık periyodda talep edilen şartlara uygun olarak kullandıkları zaman bankadan 100 TL tutarında hediye para kazanmaktadır. Bu da bu kredi kartı alternatifini aidat alan değil aidat veren olarak sınıflandırmamızı sağlamaktadır.

BONUS FLEXİ: Garanti Bankası’nın kredi kartı markası olan Bonus’un Flexi adlı kredi kartına başvuru yaptığınızda bankaya herhangi bir yıllık aidat ödemeksizin bonus dünyasının çeşitli avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bonus puan toplayarak alışverişlerinizi bedavaya getirebilir, taksitli ödeme ayrıcalıklarından yararlanarak geri ödeme güçlüğü yaşamaksızın kredi kartınız ile dolu dolu alışveriş yaparak, kolay kolay geri ödeyebilirsiniz. Başvurularınızı hemen size en yakın Garanti Bankası şubelerinden bireysel olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git